Nasza oferta » Strony internetowe i grafika

Strony internetowe i grafika

Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem zarówno tych prostych stron, jak i skomplikowanych portali internetowych. Sprawia to, że jesteśmy w stanie stworzyć nawet najbardziej złożone projekty. My nie boimy się wyzwań. W skład wykorzystywanych przez nas technologii wchodzą: php, mysql, xhtml, css, javascript, ajax, flash. Posługujemy się nimi na codzień więc jesteśmy z nimi bardzo dobrze zapoznani. Potrafimy stworzyć, poprawić i naprawić każdą stronę / aplikację internetową.
Przy każdym projekcie istnieje także możliwość zainstalowania panelu zarządzania treścią witryny, co znacznie ułatwia jej administrację przez samego klienta. Sprawia to, że aktualizacja treści strony nie pochłania środków finansowych i jest niezależna od osób trzecich.

Przy tworzeniu witryny internetowej, dodatkowo wykonujemy podstawowe pozycjonowanie, dodając stronę do wyszukiwarek i optymalizując jej kod. Doradzamy przy wyborze najkorzystniejszej opcji hostingowej i rejestracji domeny.


Prowadzimy także pomoc i wsparcie techniczne przy instalacji gotowych skryptów, aktualizacji treści i formy witryny, itp.
W naszej ofercie znajduje się także szeroki wachlarz usług związanych z projektowaniem grafiki komputerowej. Tworzymy  grafikę na różnego rodzaju potrzeby. Poczynając od prostych banerów przez logotypy, plakaty a na projektach witryn kończąc. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, cena jest więc zależna od złożoności powierzonej nam pracy i negocjowana z każdym klientem indywidualnie.