Nasza oferta » Sprzęt, oprogramowanie i serwis komputerowy

Sprzęt, oprogramowanie i serwis komputerowy

Głównym celem naszej firmy jest profesjonalny serwis systemów informatycznych, który gwarantuje ich stabilną i niezawodną pracę. Nasi serwisanci posiadają wykształcenie wyższe oraz kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie informatyki. Specjalizujemy się w:

  • sprzedaży, konserwacji i serwisie sprzętu i oprogramowania komputerowego, a także jego wdrażaniu i modernizacji
  • budowie, konserwacji i serwisie sieci komputerowych kablowych i radiowych
  • tworzeniu kopii zapasowych danych oraz tworzeniu zabezpieczeń przed ich utratą
  • instalacji systemu Windows bez utraty danych
  • skutecznym usuwaniu wirusów
  • odzyskiwaniu utraconych danych ze wszelkiego rodzaju nośników

Nasi inżynierowie specjalizują się dodatkowo w systemach: MS Windows (każde wydanie desktopowe i serwerowe), z rodziny UNIX (Centos, Debian, Fedora, Ubuntu, Slackware). Prekonfigurujemy również serwery dedykowane. Oferujemy możliwość i technologie rozwiązywania problemów zdalnie za pośrednictwem protokołu SSH(UNIX), Remote desktop(WIN), jak i innych systemów za pośrednictwem KVM badż IPMI.
Pracowników serwisu cechuje bardzo duże doświadczenie w pracy z różnym sprzętem, szczególnie: Supermicro server’s, HP servers, CISCO routers/switches, KVM(wszystkie typy), APC, Integrated IPMI’s, wszystkie typy Raid-ów (najbardziej z firm: ARCEA, 3ware i Adaptec).

Naszymi klientami są nie tylko prywatne firmy czy osoby fizyczne, z naszych usług korzystają również instytucje państwowe. Stawiamy czoło nawet najbardziej skomplikowanym systemom informatycznym!

Nasza oferta cenowa dostosowywana jest dla każdej firmy bądź instytucji oddzielnie. Są dwie możliwości wynagrodzenia:

  • płatność za każdą wykonaną usługę
  • miesięczny abonament za 24h gotowość do pracy, bez względu na ilość wezwań serwisu do awarii

Ponadto prowadzimy indywidualne kursy i konsultacje, zakładamy i serwisujemy obiektowe systemy alarmowe, instalacje elektryczne oraz centrale telekomunikacyjne.