Nasza oferta » Skuteczna reklama

Skuteczna reklama

Reklama w Regionalnych Portalach Informacyjnych (Augustow24.pl, Elk24.pl i Grajewo24.pl) to doskonała i skuteczna prezentacja Państwa firmy, a także promocja regionu.

Dlaczego my? To oczywiste!
Od początku istnienia portali prowadzące je zespoły redakcyjne dokładają wszelkich starań, aby zebrać jak najwięcej jak najistotniejszych informacji. Mamy również ograniczoną ilość miejsc reklamowych, by nie zakłócić czytelności naszych serwisów i tym wyraźniej prezentować firmy naszych klientów. Oferujemy darmowy katalog firm i ogłoszeń, co cieszy się dużym uznaniem wśród odwiedzających. Dlatego też są to najchętniej oglądane portale.

Uczestniczymy we wszelkiego rodzaju imprezach. Obejmujemy je patronatami medialnymi, jak również organizujemy je. Zorganizowaliśmy min historyczny dla miasta Grajewo „I Grajewski Rajd Samochodowy” (KJS), który wpisał się do kalendarza jako coroczna impreza.
Ponadto posiadamy załogę rajdową, jeżdżącą autem marki Mitsubishi Galant, należącą do Automobilklubu Suwalskiego, którego prezesem jest Wojciech Śliwowski - Mistrz Polski w klasie HS i w grupie HS-2000. Obecnie są Wicemistrzami Podlasia w klasie VI.

Nasze serwisy odwiedzają nie tylko mieszkańcy miast i ich regionów, ale także goście z całej Polski i z zagranicy.
Warto również wspomnieć, że od momentu powstania Regionalnych Portali Informacyjnych, większość pozostałych miejskich serwisów internetowych budowanych lub modernizowanych jest na wzór naszych, co podkreśla, że są one czytelne i przyciąga rzeszę czytelników jak również klientów.

Wszelkie szczegóły co do sposobu i form promocji, znajdą państwo na poszczególnych naszych portalach internetowych (Augustow24.pl, Elk24.pl i Grajewo24.pl) w dziale "Reklama" bądź "Zareklamuj się u nas".