O firmie

Firma Infotech jest jednym z działów firmy UNITECH, która istnieje od 2004 roku. Powstały w niej nowy zespół zajmuje się informatyką, telekomunikacją i reklamą w Regionalnych Portalach Informacyjnych:

Wykonujemy zarówno proste strony, jak i skomplikowane portale internetowe. W skład wykorzystywanych przez nas technologii wchodzą: php, mysql, xhtml, css, javascript, flash.
Tworzymy różnego rodzaju grafiki, poczynając od prostych banerów przez logotypy, plakaty a na projektach witryn kończąc.
Prowadzimy sprzedaży i serwis sprzętu i oprogramowania komputerowego, indywidualne kursy i konsultacje, a także zakładamy i serwisujemy obiektowe systemy alarmowe, instalacje elektryczne oraz centrale telekomunikacyjne.

Naszymi klientami są nie tylko prywatne firmy czy osoby fizyczne, z naszych usług korzystają również instytucje państwowe. Stawiamy czoło nawet najbardziej skomplikowanym zadaniom! 

Uczestniczymy we wszelkiego rodzaju imprezach. Obejmujemy je patronatami medialnymi, jak również organizujemy je. Zorganizowaliśmy min historyczny dla miasta Grajewo „I Grajewski Rajd Samochodowy” (KJS), który wpisał się do kalendarza jako coroczna impreza.
Ponadto posiadamy załogę rajdową, jeżdżącą autem marki Mitsubishi Galant, należącą do Automobilklubu Suwalskiego, którego prezesem jest Wojciech Śliwowski - Mistrz Polski w klasie HS i w grupie HS-2000. Obecnie są Wicemistrzami Podlasia w klasie VI.