Nasza oferta

Strony internetowe i grafika 

Zajmujemy się wykonywaniem zarówno tych prostych stron, jak i skomplikowanych portali internetowych. Sprawia to, że jesteśmy w stanie stworzyć nawet najbardziej złożone projekty. W skład wykorzystywanych przez nas technologii wchodzi: php, mysql, xhtml, css, javascript, flash. Przy każdym projekcie istnieje także możliwość zainstalowania panelu zarządzania treścią witryny, co znacznie ułatwia jej administrację przez samego klienta.
Przy tworzeniu witryny internetowej, dodatkowo wykonujemy podstawowe pozycjonowanie, dodając stronę do wyszukiwarek i optymalizację jej kodu. Doradzamy przy wyborze najkorzystniejszej opcji hostingowej i rejestracji domeny.
Prowadzimy także pomoc i wsparcie techniczne przy instalacji gotowych skryptów, aktualizacji treści i formy witryny, itp.
W naszej ofercie znajduje się także szeroki wachlarz usług związanych z grafiką komputerową. Zajmujemy się tworzeniem grafiki na różnego rodzaju potrzeby. Poczynając od prostych banerów przez logotypy, plakaty a na projektach witryn kończąc. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, cena jest więc zależna od złożoności powierzonej pracy i negocjowana z klientem.

[ Czytaj całość ...

 

Sprzęt, oprogramowanie i serwis komputerowy.

Głównym celem naszej firmy jest profesjonalny serwis systemów informatycznych, który gwarantuje ich stabilną i niezawodną pracę. Nasi serwisanci posiadają wykształcenie wyższe oraz kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie informatyki. Specjalizujemy się w:

  • sprzedaży, konserwacji i serwisie sprzętu i oprogramowania komputerowego, a także jego wdrażaniu i modernizacji
  • budowie, konserwacji i serwisie sieci komputerowych kablowych i radiowych
  • tworzeniu kopii zapasowych danych oraz tworzeniu zabezpieczeń przed ich utratą
  • instalacji systemu Windows bez utraty danych
  • skutecznym usuwaniu wirusów
  • odzyskiwaniu utraconych danych ze wszelkiego rodzaju nośników

Nasi inżynierowie specjalizują się dodatkowo w systemach: MS Windows (każde wydanie desktopowe i serwerowe), z rodziny UNIX (Centos, Debian, Fedora, Ubuntu, Slackware). Prekonfigurujemy również serwery dedykowane. Oferujemy możliwość i technologie rozwiązywania problemów zdalnie za pośrednictwem protokołu SSH(UNIX), Remote desktop(WIN), jak i innych systemów za pośrednictwem KVM badż IPMI.

[ Czytaj całość ...

 

Skuteczna reklama

Reklama w Regionalnych Portalach Informacyjnych (Augustow24.pl, Elk24.pl i Grajewo24.pl) to doskonała i skuteczna prezentacja Państwa firmy, a także promocja regionu.

Dlaczego my? To oczywiste!
Od początku istnienia portali prowadzące je zespoły redakcyjne dokładają wszelkich starań, aby zebrać jak najwięcej jak najistotniejszych informacji. Mamy również ograniczoną ilość miejsc reklamowych, by nie zakłócić czytelności naszych serwisów i tym wyraźniej prezentować firmy naszych klientów. Dlatego też są to najchętniej oglądane portale.

Nasze serwisy odwiedzają nie tylko mieszkańcy miast i ich regionów, ale także goście z całej Polski i z zagranicy.
Warto również wspomnieć, że od momentu powstania Regionalnych Portali Informacyjnych, większość pozostałych miejskich serwisów internetowych budowanych lub modernizowanych jest na wzór naszych, co podkreśla, że są one czytelne i przyciąga rzeszę czytelników jak również klientów.

[ Czytaj całość ...